Largo

Largo


15.12.2015 - Prvá terapia v podaní Martiny Bielčíkovej
Largo, 15r. Maďarský teplokrvník, hlavný  problém, kvoli ktorému sme boli zavolané bol, že mu v poslednom čase nesedi sedlo a má aj problém v chrbte. Ako každú terapiu, tak aj túto som začala uvoľňujúcou bowen masážou, ktorá uvolní svalstvo a je to jemná a prijemná technika. Largo bol najskôr veľmi prekvapený ale po chvilke sa naozaj uvolnil a užíval si priebeh celej terapie.Úžasne spolupracoval bol velmi pokojný a vnimavý, čo nám terapeutom veľmi pomáha. Našli sme posun ramena, posun hrudnej kosti, velmi zatuhnuté lopatky, ktoré sme jemne pouvoľnovali, čo Largo odcenil neskutočným zívanim a naťahovaním krku, tvaril sa veľmi spokojne. Daľej sme našli posun panvy, lumbálnych stavcov a na koniec krk, ktorý bol naozaj v "zázračnom" stave. Svaly sme pouvolňovali, posuny pousádzali, čo trebalo sme vybankovali a podľa reakcii bol Largo spokojný. Takže sa tešime na spravy po nevyhnutnom 4 dňovom odpočinku. Želame im obom všetko dobré, majiteľke Andrejke ďakujeme za prejavenú dôveru a tešim sa na dalšiu návštevu v novom roku :)

17.1.2016 - Druhá, kontrolná terapia - spoločne
Telo pacienta bolo v oveľa lepšom stave, akurát panva a hlavne krčné stavce si ešte vyžiadali pousádzanie a pouvoľnovanie. Largo si opäť terapiu užíval

21.5.2016 - Tretia terapia - spoločne
Snažíme sa dostaviť všade tam kde nás potrebujú, a preto sme sa 21.5. vybrali na 550km cestu za pomocou konom na severe Slovenska. Ako inak aj tentoraz s Martinou Bielčíkovou.
Svoju cestu sme začali v Trenčíne v športovom klube JK Staillon Trenčín
Kedže sme mali cestu okolo, kontrolné ošetrenie využil aj Largo a jeho majiteľka. Majú sa výborne, horeuvedené problémy už nemajú. Neradi by však boli, keby Largo začal mať znovu problémy, preto opäť absolvoval bowenovu masáž a Dornovu metódu. Kedže našu prácu už pozná, skvele spolupracoval, znovu sme jemne uvolnili a usadili panvu, lebo už mala tendenciu vracať sa do zlej polohy, a technikou Shiatsu uvoľnili a pousádzali krk. Potom prišli na rad skvelé banky na douvoľnovanie, tie však Largo od prvého momentu veľmi nemusí, ale vydržal :) .